لطفا منو بیشتر ببینید!

0
144

لطفا منو بیشتر ببینید!

این روز های آدمای زیادی هستن دور و برمون که حرفا و کاراشون دیگه حس دلسوزی بهم نمیده. من نمیتونم باور کنم کسی که لباسای آنچنانی میپوشه و ماشین فلان و بهمان زیر پاشه و خونش بالاشهره و قیمت گوشیش اندازه ی قیمت ماشین زیر پای خیلیاست دلش برای قشر فقیر جامعه میسوزه

ورای اینکه جامعه ما دچار مشکلات شدید اقتصادی هستش و این وسط خیلیا دارن زیر بار فشار مالی له میشن و هر روز فقیر تر از دیروز، ورای اینکه جامعه ما از وجود مدیرای دلسوز و مردم دار و صادق و درستکار عاری هست، حرف من اونایی هستن که هر روز پستای مختلف اینستا و مصاحبه هاشون با انواع و اقسام برنامه ها و شبکه ها داره پخش میشه که ای داد ایران هیچی نداره، ای هواد مردم هیچی ندارن، ای بیداد از گرانی و … . آقایون ، خانوما ، بالا رفتن بازدید و انتشار عکسای آتلیه های مختلف و تبلیغ برای فروشگاه های مختلف و تبلیغ برند های نه ایرانی که خارجی و … به چه قیمتی؟؟؟ به قیمت بازی با احساسات مردم، به قیمت جریحه دار کردن افکار عمومی. آرامش مردممون به کنار ، عزت خودتونو چند میفروشین؟؟

خسته کننده شده پستای سلبریتی هایی که گوشی های آیفون چند میلیونی دستشون ، لباسای برند و گرون قیمت از لاکچری ترین فروشگاه های تهران (نمیگم از خارج تازه) تنشون، ماشینای بالای ۲۰۰ میلیون زیر پاشون ، بچه هاشونو میبرن خارج که پاسپورت و اقامت کشور خارجی رو براشون بگیرن و … . خسته کننده شدین که از سختی و فشاری که روی مردمه دارین نردبون درست میکنین برای بیشتر دیده شدن خودتون.

امیدوارم وجدانتون بیدار بشه و بجای ناامید کردن مردم از زندگی دست همدیگه رو بگیریم و از شرایط سخت فعلی عبور کنیم. چون ما مردمی هستیم که سخت ترین شرایط رو گذروندیم، جنگ رو گذروندیم. تحریم های قبلی رو گذروندیم، فرزندای شهیدمون رو با دست خودمون به دل خاک سپردیم. ما ملتی هستیم که دستمون روی زانمون خودمون گرفتیم و سرافزار و با عزت زندگی کردیم. پس میتونیم از سخت ترین شرایط هم بگذریم.

بجای ایجاد یاس و نامیدی، بجای افزایش فالوور و بازدید و خودشیرین بازی داخل فضای مجازی به مردممون روحیه بدیم.

یکبار برای همیشه خودخواهی رو کنار بذاریم …

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید